Хореографія

Дитяча хореографія

Ми пропонуємо дитячі танці для  найменших, які представляють можливість малюкам долучитися до дивовижного світу хореографії і відчути насолоду світом гармонії. Вплив танців для дітей на їхнє здоров'я переоцінити важко.

Таке заняття дисциплінує дитину. Допомагає в кращому узгодження дій та думок. Завдяки йому виховується обдарована і працьовита, фізично міцна і творча особистість.

Серед різноманітних фізіологічних потреб організму дитини основною є потреба в рухах, які необхідні для нормального розвитку і формування. Дитячі танці для малюків, як раз і є тим заняттям, яке задовольняє бажання дитини постійно рухатися, даруючи при цьому ще і величезний позитивний заряд енергії і бадьорості.

Танець – є основою хореографічної діяльності, джерелом естетичних вражень дитини, формує іі «художнє я». Танцювальне мистецтво включає в себе розвиток відчуття ритму, вміння чути і розуміти музику та погоджувати з нею свої рухи; розвиває і тренує м’язову силу корпусу ніг, пластику рук, грацію, виразність. Заняття танцем формує правильну поставу, прищеплює основи етикету, грамотної манери поведінки, дає уявлення про акторську майстерність. Крім того, дуже важливо, що танець сприяє психологічній розрядці, подоланню негативних емоцій, знімає напруження. Діти прагнуть виразити себе саме через танець.