ФІЛОСОФІЯ ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОІ ОСВІТИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ «ПІЗНАЙКИ-РОЗВИВАЙКИ»

ЗАСНОВНИЦЯ Тетяна Олександрівна Процун
ОСВІТА:

2012 рік — закінчення магістратури Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана (Київ, Україна), факультет «Управління персоналом і Економіка Праці». Дипломна робота на тему "Оптимізація оцінювання персоналу"

2011 рік – закінчення програми «mini» MBA у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ Київ) за спеціалізацією Управління персоналом та організаційний розвиток компанії

2000 рік – закінчення хіміко — біологічного факультету у Тернопільському державному педагогічному університеті за спеціалізацією вчитель екології, валеології, біології та хімії.

 
Протягом усього свого життя я допомагаю людям, та люблю дітей. Так сталося, що після закінчення педагогічного ВУЗу я лише рік попрацювати у школі на посаді вчителя біології, хімії, екології та охорони та безпеки життєдіяльності. Працювала на декретній посаді, тому закріпитися у школі не вдалося. Але вдалося побудувати успішну 15-ти річну кар'єру менеджера по роботі з персоналом в багатьох відомих та амбітних компаніям (Нафтова компанія, Надра Банк, Агропромхолдинг «Астарта – Київ», тощо). Дякуючи цьому досвіду, я розумію, що людина це не ресурс, а «капітал» організації, праця якого може призвести до розквіту або до глибокої занепаду компанії. До такого результату призводить кадрова політика. Тому, як власник новоствореного дитячого закладу, я планую розробити та впровадити високопродуктивну та конкурентоспроможну політику роботи з персоналом, оскільки предметом діяльності наших педагогів є наші «безцінні» діти, які ще й до того ж є найвдячнішим слухачем та найчеснішим суддею.

   Наш заклад гарантує надання якісних освітніх послуг, так як я усвідомлюю, що головне завдання педагога — розбудити інтерес до навчання. Наші принципи педагогічної роботи спрямовані на розвиток розумових здібностей дитини, їх почуттів та на розвиток навичок комунікації малюків і дошкільнят.
   Часто чую інформацію, що головною проблемою сучасної освітньої системи є те, що діти не хочуть вчитися. Млявість, відсутність допитливості, притуплена пізнавальна діяльність дітей під час навчання — це лише частина тих гірких наслідків, до яких призводять недосконалість системи освіти. Напевно, я нікого не здивую, якщо скажу, що справа в тому, що зацікавити дитину до навчання необхідно значно раніше до того моменту, коли вона піде до школи. Та на превеликий жаль, сучасна педагогіка вбачає в дитині об'єкт, який потрібно «напічкати» знаннями.
   Але, як показує практика, вміння читати, писати, рахувати не принесуть бажаного результату, якщо дитина відчуває психологічний дискомфорт від того, що не вміє спілкуватися і взаємодіяти з однолітками. Дитина страждає, і звичайно, прагнення до сприйняття нового буде втрачено.

   Я переконана, що робити акцент на розумову діяльність — це тільки частина завдання. І не менш вагомим є навчити дитину «опрацьовувати» свої почуття. Мова йде не тільки про знайомі нам почуттях (лють, страх, радість і т.д.), але і про почуття власного «я», про почуття рівноваги … Без цього розвиток дитини буде неповним і зосередженим в одному напрямку. Для цього у нашому закладі поруч з педагогами працюватиме методист та психолог.
Враховуючи вище вказане ми запросили Наталю Лиско (керівника міжнародної асоціації розвитку дитини та сімї) до розробки методології освітнього процесу нашого закладу. Наталя запевняє, що для адаптації під сучасні реалії ми працюватимемо з кількома методиками, щоб вибрати з існуючого різноманіття найцікавіше і «найсоковитіше».
Неможливо ігнорувати той факт, що немало дошкільних освітніх установ не мають можливості придбати всі необхідні матеріали і оснастити класи. На радість у нас немає таких проблем. Тому освітній процес передбачатиме таку роботу з педагогами, що призведе до грамотного використання елементів та методик так, щоб це не було не тільки в режимі «кубики-таблички-картинки», а щоб розробити злагоджену систему та структурованість кожного заняття (ознайомлення з темою, пальчикова та артикуляційна гімнастика, дидактичні ігри на закріплення теми, фізкультхвилинки, фонетичний та графічний блок, віршики, пісеньки, логоритміка, блок ліплення, тощо).
   Разом із моєю командою ми наполегливо працюватимемо над тим, щоб створити ідеальне місце для кожної дітини. Але є те, що залишиться незмінним і найважливішим — наша ціль — щасливе дитинство. Тому основна задача нашого ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОІ ОСВІТИ «ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ «ПІЗНАЙКИ-РОЗВИВАЙКИ» — забезпечити дитині здорове, щасливе і безтурботне дитинство, повне радості, вражень і спілкування з друзями.
Для нас дуже важлива робота з дітьми в тісному контакті з їхніми батьками. Тільки працюючи разом, в синергії, ми можемо дати нашим дітям найкраще. Тому, в першу чергу, ми вибираємо своїх батьків, людей, які сповідують ті самі цінності, що і ми.
Якщо вам близькі мої слова, якщо ви вважаєте, що щасливе і гармонійне дитинство, наповнене активними іграми та цікавими проектами, не менш важливе за ранній інтелектуальний розвиток, ми запрошуємо вас завітати і познайомитись з нами 01 червня поточного року за адресою м. Вишгород, ЖК Ярославичі, вул. Кургузова 1-А, З корпус, офіс 569.

З вдячністю, повагою та надією на плідну співпрацю
Тетяна Процун