Про нас

 Історія «Пізнайок-Розвивайок»

Садок і Школа, яких люблять.

«Любов не через долю гаманця,  а через частинку маленького сердечка» – це наш дивіз!

Сьогодні «Пізнайки-Розвивайки» – це невелика сім'я, що складається з більш ніж 15 співробітників і 60 дітей. До складу входить сучасний ліцензований садок на вул. Кургузова 1-А, та початкова приватна школа на вул. Симоненка 4в. Заклади  розташовується в живописному місті Вишгороді, за 2 км від Київського моря.

Все почалося на початку 2019 року. Спочатку було лише велике бажання створити казковий та розвивальний простір для діток нового житлового мікрорайону «Ярославичі». Коли одна звичайна Мама малюків-двійняток не захотіла влаштовувати своїх дітей в типовий державний  садок. Причиною цьому була переповненість груп і, відповідно,відсутність можливості якісного навчання та виховання дітей. Бо у державних закладах міста Вишгорода вчаться по 40 дітей у групі.

Півроку ця Мама шукала інвесторів і знайшовши,  створила дитячий садок в якому по 12 дітей у групі і де діти вивчають іноземну мову з двох років. А хореографію, карате, гру на музичних інструментах –з чотирьох років. Де з вихователем в тандемі працює няня, психолог і логопед. Ще тоді  наша Мама прийшла до висновку, що навчання, виховання і формування особистості в нашому "інформаційному світі", необхідно починати якомога раніше, і вже ніяк не пізніше двохрічного віку.

Тоді ж виникла наша назва – «Пізнайки-Розвивайки». У назві  втілюється власне зміст діяльності закладу.

«… А в травні 2021 року, на випускному балу у діток старшої вікової групи, наша Мама сказала:  «Ви знаєте – все повинно бути інакше! Хай живуть пригоди! Ми створимо свою школу. Школу, про яку мріяли самі, коли були ще дітьми. Школу, в якій захочуть вчитися всі наші маленькі друзі».

Ідею організувати приватну школу підтримали батьки, яким сподобалися форма організації навчально-виховної діяльності  і графік перебування дітей. Так, 15 серпня 2021 року, наші «Пізнайки» відкрили початкову школу. І не збираються на цьому зупинятися.

У наших закладах навчають не тільки математиці та письму, а й викладають хореографію, карате, музику, мистецтво. Також велика увага приділятиметься фізичним вправам і здоровому харчуванню.

І садок і школа працює в режимі повного дня. Бо діти з'їжджаються з усього міста і навіть з його околиць, тому організовано повноцінне чотириразове харчування. Ми турбуємося за здоров’я дітей, Також турбуємося за раціональне використання робочого часу батьків. Через це організували графік прийому дітей з 07:30 і закінчення роботи в 18:45.

Навчальні групи невеликі – до 14 осіб. Так як 12-15 осіб – оптимальний варіант для продуктивного навчання і дозвілля дітей.

Процес навчання складається не тільки з навчальних занять, а й включає в себе спектаклі, екскурсії, предметні тижні, свята, студії, секції, ділові ігри, майстер-класи.

«… Ви запитаєте, чи щасливим буде кінець нашої історії? Так, бо щастя в тому і полягає, що у нашій історії немає кінця і ми творимо історію власними руками та власними відчуттями. Вона триває. І, можливо, саме вашим діткам належить вписати в неї нову сторінку. До скорих зустрічей, дорогі друзі!