Дитячий садок

 Приватний дитячий садок «Пізнайки-Розвивайки» (повна назва «Приватний заклад дошкільної освіти «Центр розвитку дитини «Пізнайки-Розвивайки») був відкритий у травні 2019 року у офісному приміщенні нового житлового комплексу ЖК «Ярославичі-1» міста Вишгорода Київської області.

Садок відповідає високим вимогам суспільства та стандартам Міністерства освіти та науки України, про що свідчить ліцензія на освітню діяльність №707 від 06.12.2019р. Садок працює за освітньою програмою «Дитина». Серед додаткових послуг організоване навчання з англійської мови, хореографії, карате, підготовки до школи, музичного розвиту, сенсорного розвитку, мнемотехніки, артикуляційної гімнастики). Усе включено до місячного абонементу.

    Подробиці роботи садка:    1. Садок працює з 0730 до 1900; 2. Працює чотири вікових mini-групи (12 дітей у кожній):

група раннього віку ( діти 2-3 року життя); група середнього віку (діти 4-5 року життя);
група молодшого віку (діти 3-4 року життя); група старшого віку (діти 5-6 року життя).

3. Прогулянкова площадка знаходиться поруч з хвойним лісом 4. Чотириразове власне харчування; 5. У приміщеннях зроблений сучасний ремонт: світлі пастельні кольори; підлога ламінат з автономним опаленням; підключена система охорони та відео нагляду; усі меблі виготовлені по індивідуальному замовленню та з матеріалів, що мають сертифікати відповідності

6. Графіки відвідування: – повний день (0730-1845); – половина дня (0730-1200); – три (два) дні на тиждень; – погодинне відвідування.

Детальніше про роботу садка можна дізнатися на сторінках офіційного сайту за посиланням http://piznayko.info/дитячий-садок/