Дитячий садок

Запрошуємо діток 2-6 років до дитячого садка «Пізнайки-Розвивайки», що відкрився у травні 2019 року!
З деталями роботи садочку ви можете ознайомитися на сайті за посиланням
http://piznayko.info/дитячий-садок/

Ось ключові моменти організації роботи в нашому закладі:

1. Ми потурбувалися про зручності та створили умови для розвитку кар’єри батьків наших вихованців шляхом раціональної організації режиму роботи закладу. Садок працює з понеділка по п’ятницю з 07:40 до 19:00. За попередньою домовленістю можливе перебування дитини у садочку у вихідні та святкові дні. 

2. Для всебічного та гармонійного розвитку дітей та високого рівня засвоєння отриманих знань та розвитку навичок ми організували роботу чотирьох вікових mini-груп з малою кількістю дітей в кожній із них. В кожній групі не більше семи дітей. На сьогодні в групах залишилося по 1-2 вільних місця.
Уже успішно працюють такі групи:
група раннього віку ( діти 2-3 року життя);
група молодшого віку (діти 3-4 року життя);
група середнього віку (діти 4-5 року життя);
група старшого віку (діти 5-6 року життя).

3. З метою забезпечення розвитку здібностей та талантів наших вихованців ми організувати та провели для педагогічних фахівців конкурсний відбір на усі посади та запросили «кращих з найкращих». За цим посиланням КОЛЕКТИВ
можна познайомитися з освітою та попереднім досвідом роботи нашого персоналу.

4. Для забезпечення комфортних умов перебування дітей ми зробили високоякісний ремонт з екологічно чистих та антигорючих матеріалів, встановили систему пожежосповіщення, відеонагляду та уклали договір на охорону нашого закладу ТОВ «СБ «Статус» (з встановленням тривожної кнопки виклику). Для здорового відпочинку діток ліжечка оснащені ортопедичними матрасами ТМ «Baby Light» (фото є у галереї за посиланням Галерея

5. Для зменшення захворюваності щоранку дітей зустрічають та оглядають (на етапі прийому дітей до садочку) вихователь та медсестра. Обов’язковою щоденною процедурою є вологе прибирання приміщень зі спеціальними засобами, дизенфекція кварцовими лампами та бактерицидним рециркулятором компанії Бактосфера.

6. З метою забезпечення гарного апетиту та здорового харчування до садочку тричі доставляють свіжу та гарячу їжу (сніданок у 8:20, обід у 12:20, вечеря в 17:00). Це спеціально розроблене для нас дієтичне меню, але одночасно є «доступним» по вартості (сніданок 20 грн., обід та вечеря по 30 грн. ). З меню можливо ознайомитися за додатковим запитом. Кожна родина може обрати графік харчування (наприклад без сніданків, чи без вечерь, тощо).

7. З метою гармонійного та фізичного розвитку дітей щодня відбувається дві прогулянку на повітрі . Для цього використовується нове сучасне футбольне поле (що було відкрите влітку Ярославом Москаленком та Олексієм Момотом та Віталієм Сардаком). Це прекрасне місце в лісовій зоні нашого комплексу, де проходять рухливі ігри (з нашим спортивним інвентарем). Крім того у садочку є кімната для гімнастичних занять та фізичних вправ.

8. З метою розробки високоякісної послуги в сфері дошкільної освіти ми провели маркетингові дослідження щодо наповнення, якості та вартості послуг інших дошкільних закладів м. Вишгорода. Тому зараз ми розробили та пропонуємо високоякісний продукт за доступну вартість.

9. Враховуючи індивідуальні потреби та можливості кожної родини та зайнятість батьків ми розробили два пакети перебування дітей (абонементи повного та половини дня), з якими можливо ознайомитися за посиланням ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
У вартість входить перебування та догляд за дітьми протягом повного чи неповного дня, а також навчально-виховна діяльність згідно програми «Дитина», 2 заняття англійської мови на тиждень. два заняття з хореографії на тиждень та дві щоденні прогулянки на свіжому повітрі.

З повагою та надією на подальшу співпрацю, колектив закладу «Пізнайки-Розвивайки».
За довідками звертайтеся за
контактами