Студія живопису

 Студія живопису

Вікова аудиторія: діти  з 4-х років до 10 років

Тривалість заняття:  50 хвилин

Час проведення занять: Понеділок,Середа  з 1900 по 1950.

Можлива як індивідуальна так і групова робота. Допоможемо дітям стати художниками! Завдання підбирається для кожної дитини відповідно до віку, рівня загальної підготовки, психологічного розвитку і настрою дитини.

ДІТИ ВИВЧАЮТЬ:

  1. Малювання фарбами (гуаш, акварель, акрил). За бажанням можна малювати маслом.
  2. Основи кольорознавства.
  3. Життя та творчість відомих художників. Їх роботи.

Опис курсу: створювати  «палітру ідей», узагальнювати та поєднати традиційні та нетрадиційні техніки малювання, які сприяють художньо-естетичному розвитку дитини.

Діти різного віку хочуть, можуть та люблять малювати. Одні можуть розмалювати стіни в кімнаті, інші малюють один у одного на руках, деякі – використовують для малювання певні побутові речі. Це все приносить велику радість та задоволення дитині. Багато діток беруть клаптик паперу і за кілька хвилин з допомогою олівця, ручки чи пензля чи, навіть, пальчика створюють щось «ОСОБЛИВЕ». Не можна забороняти дитині малювати, бо у такий спосіб формується її особистість, здібності, характер. Краще спрямуйте розвиток її таланту чи захоплення у потрібний напрямок.

Спочатку у дітей викликає інтерес те, як рухаються олівець і пензель, після – вони зацікавлюються тими слідами, які залишаються на папері, і, в підсумку, настає той момент, коли дитина бажає намалювати те, що Вона бачить у себе в голові. Тому малювання гарно розвиває уяву. Не дивлячись як «примітивно» виглядає творіння вашої дитини не дозволяйте собі критикувати її роботу, бо в неї  вкладена ДУША. Не треба домальовувати, виправляти роботи Вашої дитини. Завжди підбадьорюйте дитину та оцінюйте її роботу добрими та теплими словами. Зберігайте творіння та час від часу переглядайте іх та  обговорюйте з дитиною які роботи вона малювала раніше і що б хобіла намалювати в майбутньому. Для мотивування дитини до творчості відвідуйте галереї, де виставлені репродукції картин художників, які малюють в різних стилях. Зображувальна діяльність специфічно впливає на розвиток мислення. Завдяки ій дитина переходить від дифузних (невизначених) до графічних образів. Розвиток зображувальної діяльності вимагає від дитини вдосконалення сприйняття та мислення, уміння дивитися і бачити, передавати предметний світ та його ознаки. Що зі свого боку стимулює особистісне зростання дитини оскільки використання  кольору покращує сприйняття світу, розширює спектр іі естетичних почуттів, поглиблює їх.

Із діяльнісного погляду малюнок є матеріальною опорою внутрішнього плану діяльності, а процес малювання способом психотерапії. Тому зображувальна діяльність безпосередньо стосується розвитку мислення. На підставі малюнків можна продіагностувати розвиток мислення дитини.