Дитячий садок у м. Вишгород «Пізнайки-Розвивайки». Умови для дітей

Умови для дітей
У нашому дошкільному навчальному закладі «Пізнайки-Розвивайки», що знаходиться у м. Вишгород створені всі умови для повноцінного виховання і навчання, розвитку та дозвілля дітей.
Своїм головним завданням колектив вважає створення сприятливого клімату для максимального розвитку особистості кожної дитини, формування готовності до подальшого самостійного життя.
Предметно-розвиваюче середовище сформовано відповідно до вікових особливостей дітей і вимог СанПіНів Украіни.
Просторове середовище комфортне та світле. Розташування меблів, ігрового та дидактичного матеріалу відповідає вимогам програми виховання і навчання, техніці безпеки, санітарно-гігієнічним нормам і особливостям розвитку дітей дошкільного віку. Простір груп можна назвати мобільним, живим, постійно мінливих відповідно до завдань дитячого садка і запиту дітей. У такій обстановці дітям надано велику свободу вибору, можливість самоорганізації і творчості.

При створенні предметно-розвиваючого середовища в установі особлива увага приділяється естетиці оформлення. Предметно-розвиваюче середовище відіграє велику роль у формуванні особистісних якостей вихованців. Необхідно, щоб навколишнє оточення радувало дитину, сприяло пробудженню позитивних емоцій. Всі базові компоненти предметно-розвиваючого середовища включають оптимальні умови для повноцінного фізичного, психологічного, пізнавально-мовного, художньо-естетичного, розумового і творчого розвитку дітей дошкільного віку.
Матеріально-технічні та соціально-педагогічні умови перебування дітей в дитячому садку забезпечують успішну реалізацію загальноосвітньої програми закладу.
Групи укомплектовані необхідними меблями з урахуванням вікових особливостей дітей, ігровим, дидактичним та роздатковим матеріалом, навчально-методичними посібниками. Зони ігрової діяльності розмежовані і мають вільний доступ для творчої і пізнавальної активності дітей.
Для батьків функціонують стаціонарні інформаційні стенди, де батьки отримують цікаву для них інформацію: щодо режиму дня, розкладу освітньої діяльності, проведення заходів, отримують консультації, рекомендації, знайомляться з творчістю дітей протягом дня, тижня, місяця.
Організація харчування дітей
У дитячому садку планується 5-разове збалансоване харчування дітей (сніданок, обід, вечеря та два перекуси), яке доставлятиме нам сімейний ресторан Family Club. Харчування включає різноманітні страви. На кожне блюдо є технологічна карта. Збалансованість харчування досягається шляхом правильного розподілу добової калорійності, і надходження в їжу необхідних калорій і вітамінів. Продукти харчування мають якісні посвідчення та сертифікати, завозяться централізовано на виробництво ресторану.
Медичне обслуговування дітей:
Медичне обслуговування дітей здійснюється на основі нормативно-правових документів з урахуванням результатів моніторингу стану здоров’я новоприбулих дітей. Це важливо для своєчасного виявлення відхилень у їх здоров’ї. Огляди дітей здійснюються медсестрою щоденно зранку, яка візуально оглядає дітей з вимірюванням температури тіла та опитує батьків про стан здоров’я дитини.