Гурток із РОБОТОПРОГРАМУВАННЯ
Перша частина
Програмування зі Скотті та Дешем!
Вікова аудиторія: 5-9 років. Групові заняття.
Тривалість заняття: 60 хвилин. На місяць 4 заняття.
Час проведення занять буде визначено додатково.

Scottie Go – це нова ігра, розроблена для того, щоб зробити ключові концепції програмування доступними для дітей віком від 5 до 12 років. Гра Скотті Гоу це гібридне рішення, що включає набор картонних фішек (будівельні блоки коду, який складається у грі) і програмного забезпечення, яке сканує фішки для переміщення персонажів у грі.
Гра для програмування Скотті Гоу:
– Поліпшує концентрацію уваги;
– Розвиває аналітичне мислення;
– Розвиває вміння планувати;
– Розвиває самомотивацію;
– Покращує орієнтацію у просторі;
– Навчає швидко визначати сторони щодо будь-якого предмета;

– Дає практику математичних операцій (додавання, віднімання);
– Сприяє командній роботі у групах;
– Знайомить з поняттям «алгоритм».

Dash — маленький робот-друг для дітей від 5 років, що навчить програмуванню за допомогою інтерактивних ігор та занурить у світ креативних розваг, зацікавивши пошуком рішення та нових ідей. Робот оснащено 3 мікрофонами, гучномовцем, 3 датчиками відстані та 6 ІЧ-датчиками (4 передавачі та 2 для відстеження роботів), а також світлодіодами по всьому корпусу.
Dash — це дослідник
• їздить навкруги;
• відстежує об’єкти спереду та позаду;
• слухає та відповідає на звук, співає й танцює;
• оживає завдяки звукам, світлу та поворотам голови;
• має три програмовані кнопки для ваших власних програм або ігор.
Що саме діти вивчатимуть на курсі?

  • Програмування роботів для виконання команд (напрямок, звуки, світлові ефекти) в віртуальному (Scottie Go) та реальному (Dash) світах.
  • Опанування навичок командної роботи, комунікації, вміння вирішувати проблеми, творчості, креативу.

Друга частина
Курс FIRST Клас!
Вік слухачів від 6 до 16 років.
Навчаючись, учні можуть приймати участь в міжнародному конкурсі FIRST LEGO League для дітей 10-16 років та FIRST LEGO League Junior для дітей 6-9 років (http://firstlegoleague.org.ua/). Заняття проходитимуть 4 рази на місяць (час буде підбиратися за побажаннями учасників групи).
Цей курс присвячений підготовці до участі у конкурсах FIRST LEGO League (10-16 років) та FIRST LEGO League Junior (6-9 років). Конкурс створений для дітей віком 6-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Основна мета – надихнути дітей вивчати науку, технології, математику. Міжнародна програма складена таким чином, щоб учні могли весело навчатись, отримуючи задоволення під час занять наукою та технікою.

На початку кожного навчального року, команди у всьому світі отримують Завдання Сезону, яке вони мають вирішити впродовж 3-6 місяців та презентувати на фестивалі. Завдання кожного року присвячено певній актуальній світовій науково-технологічній проблемі. Коло цих проблем дуже широке, обирається реальними вченими та інженерами, і охоплює такі теми, як, наприклад – глобальний клімат, захист океанів, утилізація сміття, сучасні освітні технології та інші.
Курс FIRST Клас! Має три складові: проект, гра роботів та основні цінності (командна робота).

Більш детально про конкурс можна прочитати за посиланням: http://firstlegoleague.org.ua/