КЛУБ ВИХІДНОГО ДНЯ»

Вікова аудиторія: діти  з 1,5 років  до 10 років.

Тривалість заняття:  за домовленістю

           Кого з батьків ніколи не турбувало питання: як провести вихідні з користю для дитини? Звичайно, хочеться подарувати своєму малюкові максимум уваги і любові, але що робити, якщо ви не маєте можливості з певних причин побути разом суботнього/недільного дня? Причини, звичайно, можуть бути різні, але правильне рішення – одне! Ми із радістю запрошуємо Вашу дитину до Клубу Вихідного Дня.

Клуб Вихідного Дня – це особливе місце. У розвиваючому просторі та домашньому затишку нашого дитячого центру Ваша дитина зможе прекрасно провести час, пограти і багато чому навчитися.

Попередня реєстрація обов'язкова.

Збираємо замовлення 14:00 у четвер, що передує вихідним дням. До цього ж часу потрібно внести передоплату у розмірі 40 відсотків обраного вами пакету перебування дитини. Передплата повертається,  якщо ви попередите про відміну послуги до 17:00 п’ятниці, що передує обраному дню перебування вашої дитини у нашому Клубі вихідного дня. У разі якщо ваша дитина потребує індивідуального супроводу  (а на дану послугу зареєструвалося 2 і більше діток),  то вам необхідно доплатити за цю послугу 25% від вартості обраного вами пакету.

      Вартість послуги з догляду та розваг у клубі вихідного дня 

1 година – 150,00 грн.

Наступна година – 80,00 грн.

Півдня – 350,00 грн. (з дворазовим харчуванням)

Повний день – 500,00 грн.  (з п’ятиразовим харчуванням).

         У випадку якщо ви плануєте обрати ще й розвиваючі заняття, то кожне з них  оплачуються додатково (згідно прайсу Центру розвитку дитини) та триватиме до 60 хвилин кожне. За Вашим бажанням,є можливість обрати зручний варіант розкладу,

 Перелік можливих занять:

 1. Ранній розвиток;
 2. Підготовка до школи ;
 3. Корекційний розвиток дитини (індивідуальні заняття з логопедом, дефектологом, психологом);
 4. Театральна студія;
 5. Творча майстерня;
 6. Кулінарна майстерня;
 7. Центр іноземних мов;
 8. Уроки вокалу;
 9. Центр Здоров’я (гімнастика, йога, хореографія, футбол);
 10. Елементи легоконструювання.
 11.  Мудрі шахи